SAMSUNG 27IN S32GF FULL HD LS27F324GAUXXU
Brand New + In Stock - Ready for immediate dispatch
» FREE UK Delivery
between Monday, 18 May.
» Expedited Delivery available For Friday, 15 May.
See details and conditions
2398 reviews
Warranty:Full Manufacturer
Return Policy:60 Days
Best Sellers Rank:2512 in  Monitors
Reviews
General Information for Samsung Monitors
Samsung 27In S32gf Full Hd
Samsung Essential S3 S27F324GAU - S32GF Series - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m? - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI - black
SAMSUNG 27IN S32GF FULL HD LS27F324GAUXXU Specifications
Product Type Monitors Brand Samsung Collection Model Samsung LS27F324GAUXXU Manufacturer Product Type Samsung Monitors Product colour Black Form Factor Everyday Monitors Form Factor 25" - 27" Monitors Display diagonal 27" Colour of product Black MPN LS27F324GAUXXU Most Suitable For Casual Computing
SAMSUNG 27IN S32GF FULL HD Downloads
SAMSUNG 27IN S32GF FULL HD LS27F324GAUXXU Reviews
There are no reviews for this product.
Frequently Asked Questions
What size is the screen/display for this product?The LS27F324GAUXXU has has a diagonal display of 27".