Brand:Ubiquiti / Poe Adapters / Ubiquiti Poe Adapters / Ubiquiti POE-24-12W-WH PoE adapter 24 V
Ubiquiti POE-24-12W-WH PoE adapter 24 V | Quzo UK
    Brand New & Boxed
    Manufacturer Warranty
    Fast & Free Delivery
    Pay over 3 months 0% Interest*
Product Code: 341869
Ubiquiti POE-24-12W-WH PoE adapter 24 V POE-24-12W-WH
Sorry, temporarily out of stock, click the button below to be notified once it's available again.
2398 reviews
Highlights
  • Ubiquiti Networks Poe-24-12W-Wh Brand Adapter And Injector. Compatible With Most Poe Devices:
Warranty:Full Manufacturer- Initial Release Date: 16/03/2019
Return Policy:60 Days
Best Sellers Rank:19 in  Poe Adapters
Reviews
General Information for Ubiquiti Poe Adapters
Ubiquiti POE-24-12W-WH. Product colour: White. Power over Ethernet (PoE) voltage: 24 V, Output power: 12 W. Width: 44 mm, Depth: 29 mm, Height: 87 mm. Number of products included: 1 pc(s)