Brand:Ubiquiti / Poe Adapters / Ubiquiti Poe Adapters / Ubiquiti POE-24-24W-G-WH PoE adapter Gigabit Ethernet 24 V
Ubiquiti POE-24-24W-G-WH PoE adapter Gigabit Ethernet 24 V
    Fast & Free Delivery
    Pay over 3 months 0% Interest*
Product Code: 346298
Ubiquiti POE-24-24W-G-WH PoE adapter Gigabit Ethernet 24 V POE-24-24W-G-WH
Limited Stock Available
» FREE UK Delivery
between Monday, 18 May.
» Expedited Delivery available For Friday, 15 May.
See details and conditions
2398 reviews
Highlights
  • Surge protection
  • Clamping protection
  • Maximum surge discharge
  • Peak pulse current
  • AC cable with earth ground
Warranty:Full Manufacturer- Initial Release Date: 01/02/2023
Return Policy:60 Days
Best Sellers Rank:49 in  Poe Adapters
Reviews
General Information for Ubiquiti Poe Adapters
Ubiquiti POE-24-24W-G-WH, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, White, 24 V, 100 - 240 V, 50/60 Hz