Brand:Ubiquiti / Poe Adapters / Ubiquiti Poe Adapters / Ubiquiti POE-24-24W-WH PoE adapter 24 V
Ubiquiti POE-24-24W-WH PoE adapter 24 V | Quzo UK
    Fast & Free Delivery
    Pay over 3 months 0% Interest*
Product Code: 344308
Ubiquiti POE-24-24W-WH PoE adapter 24 V POE-24-24W-WH
Sorry, temporarily out of stock, click the button below to be notified once it's available again.
2398 reviews
Highlights
  • Convenient Wall-MountingThe 24V, 0.5A Models, Poe-24-12W And Poe-24-12W-G, Are Wall-Mountable Using The Optional Wall-Mount Brackets
  • Colour: White. Power Over Ethernet (Poe) Voltage: 24 V
  • Output Power: 24 W. Width: 57 mm
  • Depth: 33 mm
Warranty:Full Manufacturer- Initial Release Date: 17/07/2020
Return Policy:60 Days
Best Sellers Rank:52 in  Poe Adapters
Reviews
General Information for Ubiquiti Poe Adapters
Ubiquiti POE-24-24W-WH. Product colour: White. Power over Ethernet (PoE) voltage: 24 V, Output power: 24 W. Width: 57 mm, Depth: 33 mm, Height: 88 mm. Number of products included: 1 pc(s)